ESTDATA ' nin genel ozellikleri

1996 yılından beri Sağlık Bakanlığı merkezi uygulamalar ve birinci basamak yazılım programı yapan Kalemzen Yazılım ve Mühendislik olarak, günümüzün en modern teknolojilerini kullanarak oluşturmuş olduğumuz ESTDATA klinik programını sizlere sunmanın büyük mutluluğunu yaşamaktayız.

Sizleri çok iyi anlıyoruz işte bu yüzden temel felsefemiz;siz değerli kullanıcılarımızın yazılıma adapte olması değil , yazılımın size adapte olması, basit ve anlaşılır düzeyde kullanılabilir hale getirmektir.

HOŞGELDİNİZ EKRANI- 1

saye


ESTDATA'nın hoşgeldiniz ekranı sayesinde gün içerisinde operasyon geçiren müşterilerinizin istatistik bilgilerini, gün içinde yapılması gerekenler,hangi müşterilerinizin doğum günü olduğu gibi bir çok kullanışlı özellikle karşılaşacaksınız.

RANDEVU LİSTESİ- 2

saglik_bakanligi_resim


Randevu verdiğiniz müşterilerinizi hangi gün,hangi doktordan hangi hizmeti aldığını öğrenebilirsiniz. Eğer isterseniz belirli tarih aralıkları belirleyip sadece o tarihler arasındaki randevuları listeleyebilirsiniz.

RANDEVU VERME EKRANI- 3

saglik_bakanligi_resim


Randevu verme ekranı; müşterilerinizin randevu tarihi,yapılacak işlem,işlemi uygulayan doktor,hastanın geldiği yer ve eğer istenirse hastanın transfer işlem bilgileri gibi kayıtlar tutulmaktadır.

RAPORLAR- 4

saglik_bakanligi_resim


ESTDATA'da bulunan raporlama özelliği sayesinde aylık,haftalık,günlük istatistikler alabilir,bu sayede hangi işlemlerin en çok yapıldığını,hangi sıklık ile yapıldığını öğrenebilirsiniz.Raporlar kısmında elde edilen bilgiler sayesinde daha çok hakimiyet kurabilirsiniz ve gözden kaçırdığınız noktaları bulabilirsiniz.

HİZMET TANIMLARI- 5

saglik_bakanligi_resim


Hizmet tanımları ile işletmenizdeki yapılan işlemleri fiyat,puan ve aktiflik,pasiflik durumuna göre kaydedebilir. İstediğiniz takdirde hizmetlerinizin fiyatlarını döviz kuru ile belirleyebilirsiniz.

HİZMET VE MALZEME- 6

saglik_bakanligi_resim


Hizmet ve Malzeme modulünde işletmeler sundukları hizmet ve malzemelerde fiyat,indirim yapabilecekleri gibi toplam malzeme ve hizmet tutarınıda görebilirler.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ- 7

saglik_bakanligi_resim


Günümüzdeki en önemli kavramlardan birisi MİY(Müşteri İlişkileri Yönetimi)'dir.Oluşturduğumuz bu modül rakiplerinizin bir adım önüne geçip işletmenizin müşterilerinizle daha yakın bir ilişki içerisinde olmasına yardımcı olacaktır.Miy modülünde,sisteminize kayıtlı müşterilerinizle istediğiniz zaman iletişim halinde olacaksınız.Filtre kısmı sayesinde isterseniz belirli bir hizmeti hangi müşterilerinizin aldığını öğrenebilir bu sayede çeşitli stratejiler geliştirebilirsiniz.

SAÇ EKİM BÖLGESİ- 8

destrek


Özellikle saç ekim poliklinikleri için geliştirdiğimiz saç ekim bölgesi modülü sayesinde,saç ekimi operasyonu gerçekleşecek kişinin ekim yapılacak bölgenin seçiminde daha anlaşılır olacaktır,böylelikle hasta kayıdını yapan personel için yanlış anlaşılma gibi durumların en iyi şekilde önüne geçecektir.

SAÇ EKİM KONSULTASYON FORMU- 9

performans


Saç ekimi operasyonu geçirecek olan müşterinizin doldurması gerek önemli bir forumdur.Bu forum sayesinde saç ekimi operasyonu geçirecek olan müşterilerinizi daha yakından tanıyarak saç ekim öncesinde gerekli tedbirler alabilir bu sayede daha başarılı bir operasyon gerçekleştirebilirsiniz.