Estetik Klinik Bilgi Yönetim Sistemi

Estetik Klinik Bilgi Yönetim Sistemi (ESTDATA ) ile; Özel Muayenehaneler, Estetik Klinikler, Poliklinikler yaptıkları iş ve işlemlere ait sağlık verilerini firmamızın programları ile E-nabız / USS sistemine gönderebilirler.

Estetik Klinik Bilgi Yönetim Sistemi Öne Çıkan Özellikleri

HOŞGELDİNİZ EKRANI

HOŞGELDİNİZ EKRANI

ESTDATA'nın hoşgeldiniz ekranı sayesinde gün içerisinde operasyon geçiren hastalarınızın istatistik bilgilerini, gün içinde yapılması gerekenler, müşterilerinizin doğum günü olduğu gibi bir çok kullanışlı özellikle karşılaşacaksınız.

BİLGİ GÜVENLİĞİ

BİLGİ GÜVENLİĞİ

İşinize değer, bilginize güven katan anlayışımızla tüm hastalarınızın kişisel verileri sizin kontrolünüz altında kalır. Verileriniz sizin belirleyeceğin Kliniğinizde bir makinada tutulur.

E-İMZANIZI TÜBİTAK ONAYLI BİR ŞEKİLDE GÜVENLE KULLANIN

E-İMZANIZI TÜBİTAK ONAYLI BİR ŞEKİLDE GÜVENLE KULLANIN

TÜBİTAK’ın bir kuruluşu olan Kamu Sertifikasyon Merkezi’nin E-imza entegrasyonunun doğru ve güvenilir bir şekilde yapılmış olduğunu belirten Elektronik İmza Uyum Sertifikası KALEMZEN YAZILIM DONANIM MÜH. DAN. BİLG. İLETİŞİM TELE. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından alınmıştır. E-imzanızı herhangi bir endişe duymadan güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

E-REÇETENİZİ SGK'YA GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GÖNDERİN

E-REÇETENİZİ SGK'YA GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GÖNDERİN

Yazmış olduğunuz reçeteyi e-imzanız ile kolay ve güvenli bir şekilde SGK'ya veya recetem.enabiz gönderebilirsiniz.

E-NABIZ, USS ENTEGRASYONU

E-NABIZ, USS ENTEGRASYONU

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ayakta Teşhis ve Tedavi Yapılan Özel Sağlık Kuruluşları Dairesi Başkanlığının Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemine Firmamız Entegredir. İstediğiniz verileri MBYS üzerinden USS,E-Nabız sistemine hasta kayıtlarınızı gönderebilirsiniz.

Kimlik ve Özlük Bilgileri

Kimlik ve Özlük Bilgileri

Kimlik Bilgileri ekranında (*) işaretli alanlar hastayı kaydetmek için zorunlu alanlardır. Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı verilerinin ulusal sağlık sistemine gönderilebilmesi için Yabancı hasta kaydı için uyruk seçilmeli hastanın geliş nedeni belirtilmeli ve pasaport numarası girilmelidir. Verileri girdikten sonra KAYDET butonuna basarak HASTA KARTINI AÇ butonunu aktif etmiş oluyoruz ve Muayene bilgileri için HASTA KARTINI AÇ butonuna basıyoruz.

RANDEVU PLANLAMA

RANDEVU PLANLAMA

Hastalarınıza randevu verebilir bu randevuları kullanıcı doktorların her biri için kendi sayfalarında görebilirsiniz. Randevu ekranında Randevularınızı Raporlayabilir hangi tarihte kimlere randevularınız olduğunu listeleye bilir ve dökümünü alabilirsiniz. Kendi Ajandanızı oluşturabilirsiniz.

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

Sağlık Bakanlığının Akredite etmiş olduğu (MBYS) Muayene Bilgi Sistemleri geliştirmeye yetkili olan firmaların listesine http://kayittescil.saglik.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

BİZ HEP YANINIZDAYIZ

BİZ HEP YANINIZDAYIZ

Bize ihtiyacınız olduğunda telefon , e-posta , sosyal medya gibi araçlarla biz hep sizin yanınızdayız. Destek ekibimiz yardım çağrınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturarak işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.