Sağlık Turizmi Bilgi Yönetim Sistemi

Sağlık Turizmi Bilgi Yönetim Programı ile Özel Muayenehaneler, estetik klinikler, sağlık turizmi, e-nabız ,uss verilerinizi gönderebilir randevu ve diğer hizmetlerinizi sağlıklı bir şekilde tutabilirsiniz.

Sağlık Turizmi Bilgi Yönetim Sistemi Öne Çıkan Özellikleri

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

Sağlık Bakanlığının Akredite etmiş olduğu Muayene Bilgi Sistemleri geliştirmeye yetkili olan firmaların listesine http://kayittescil.saglik.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Bu listede yer alan firmamızın geliştirmiş olduğu Sağlık Turizmi Bilgi Yönetim Sistemi ile USS,E-Nabız sistemine hasta kayıtlarınızı gönderebilirsiniz.

RANDEVU PLANLAMA

RANDEVU PLANLAMA

Hastalarınıza randevu verebilir bu randevuları kullanıcı doktorların her biri için kendi sayfalarında görebilirsiniz. Randevu ekranında Randevularınızı Raporlayabilir hangi tarihte kimlere randevularınız olduğunu listeleye bilir ve dökümünü alabilirsiniz. Kendi Ajandanızı oluşturabilirsiniz.

BİLGİ GÜVENLİĞİ

BİLGİ GÜVENLİĞİ

İşinize değer, bilginize güven katan anlayışımızla tüm hastalarınızın kişisel verileri sizin kontrolünüz altında kalır.

E-İMZANIZI TÜBİTAK ONAYLI BİR ŞEKİLDE GÜVENLE KULLANIN

E-İMZANIZI TÜBİTAK ONAYLI BİR ŞEKİLDE GÜVENLE KULLANIN

TÜBİTAK’ın bir kuruluşu olan Kamu Sertifikasyon Merkezi’nin E-imza entegrasyonunun doğru ve güvenilir bir şekilde yapılmış olduğunu belirten Elektronik İmza Uyum Sertifikası KALEMZEN YAZILIM DONANIM MÜH. DAN. BİLG. İLETİŞİM TELE. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından alınmıştır. E-imzanızı herhangi bir endişe duymadan güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

E-REÇETENİZİ SGK'YA GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GÖNDERİN

E-REÇETENİZİ SGK'YA GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GÖNDERİN

Yazmış olduğunuz reçeteyi e-imzanız ile kolay ve güvenli bir şekilde SGK'ya gönderebilirsiniz.

E-NABIZ, USS ENTEGRASYONU

E-NABIZ, USS ENTEGRASYONU

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ayakta Teşhis ve Tedavi Yapılan Özel Sağlık Kuruluşları Dairesi Başkanlığının Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemine Firmamız Entegre olup istediğiniz verileri MBYS üzerinden USS,E-Nabız sistemine hasta kayıtlarınızı gönderebilirsiniz.

BİZ HEP YANINIZDAYIZ

BİZ HEP YANINIZDAYIZ

Bize ihtiyacınız olduğunda telefon , e-posta , sosyal medya gibi araçlarla biz hep sizin yanınızdayız. Destek ekibimiz yardım çağrınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturarak işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Sağlık Turizmi Bilgi Yönetim Sistemi Diğer Özellikler

  • 13/07/2017 tarihli ve 30123 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Uluslararası Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Hakkında Yönetmeliğin 5. Maddesi’nde yer alan; “(5) Uluslararası sağlık turizmi sağlık tesisi tarafından, bu Yönetmeliğe uygun bir şekilde verilerinizi Sağlık Bakanlığına gönderebilirsiniz
  • Uluslararası sağlık turizmi sağlık tesisi tarafından kayıt altına alınan kişisel sağlık verileri, 24/3/2016 tarihli ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun bir şekilde işlenir ve Bakanlıkça belirlenen usul ve esaslara uygun bir şekilde merkezi sağlık veri sistemine aktarmanız sağlanır.
  • Bu kapsamda E-Nabız sisteminde 101 Hasta Kayıt Paketinin içerisinde yer alan yabancı hasta türü veri elemanının Ülkemizde Sağlık Turizmi veya Turistin Sağlığı kapsamında bulunan yabancı kişiler için Esdata ile kayıt altına alınıp E-Nabız (Sağlık.net , USS) ve SGK Medula E-Reçete sistemlerine gönderebilirsiniz.
  • Yabancı Hasta Kayıt Programı (ESTDATA) İle kayıt altına aldığınız Yabancı uyruklu hastalarınıza ait bilgileri yabancı hasta programımız üzerinden E-Nabız 'a gönderebilirsiniz.