Geriatri Huzurevi Yaşlı Bakım Bilgi Yönetim Sistemi

Web tabanlı Huzurevi Programı , Geriatri Huzurevi Yaşlı Kayıt Programı ile herhangi bir kuruluma ve yüksek donanım maliyetine gerek duymadan, internet tarayıcısı üzerinden tüm işleyişinizi yönetin!

Huzurevi Programı; birbirine entegre çalışan modüllere sahiptir. Modül ve işlem bazlı yetkilendirme alt yapısı ile güvenliğinizi ön planda tutun ve karmaşıklığı minimuma indirin.

Office yazılımlarında veri saklama ihtiyacınızı ortadan kaldırın.  Huzurevi Yaşlı Kayıt Yazılımı, huzurevinizin tüm verilerini saklar. Birçok rapor ve liste sunarak, dilediğiniz anda veriyi bilgisayarınıza indirir veya çıktı almanızı sağlar.

Geriatri, Huzurevi Otomasyon Programı; Uss, Kps, Renkli Reçete gibi Bakanlıklar ve kurum servisleri ile entegre çalışır. Muayene de girdiğiniz bilgiler hızlı bir şekilde ilgili servise gönderilir.

Geriatri Huzurevi Yaşlı Bakım Bilgi Yönetim Sistemi Öne Çıkan Özellikleri

Huzurevi Programı Sosyal Servis Modülü

Huzurevi Programı Sosyal Servis Modülü

Huzurevi Programı Sosyal servis modülü ile sakinlerinizin kabulünden itibaren misafiriniz olduğu süre boyunca tüm sosyal servis işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Huzurevi Programı Başvuru süreç yönetimi

Huzurevi Programı Başvuru süreç yönetimi

Huzurevi Yazılımında Kişilerin tüm başvuru ve kabul sürecini yönetin. Başvuru bilgilerini kayıt altına alarak, başvuru yoğunluğu yaşadığınız dönemlerde kişilerin kuruma kabul sırasını, talep ettiği oda tipi ve birime göre takip edin.

Huzurevi Programı Çoklu birim yapısı

Huzurevi Programı Çoklu birim yapısı

Dinç, bakım gibi sakin bazlı birimlerin yanı sıra personel takibi için idari birim ve daha fazlasını oluşturabileceğiniz birim alt yapısını kullanarak birim bazlı işlem yapıp ve raporlar almayı sağlayın.

Huzurevi Programı Sağlık Modülü

Huzurevi Programı Sağlık Modülü

Sağlık modülü ile tüm misafirlerinizin periyodik sağlık takiplerini detaylı bir şekilde yapabilirsiniz.Modül içerisinde geriatrik bakım sakinleriniz için geliştirdiğimiz ekstra özelliklerden (Tedavi/Bakım/İlaç/Mama) faydalanabilirsiniz.

Huzurevi Programı Cari Stok Depo Modülü

Huzurevi Programı Cari Stok Depo Modülü

Alış faturası, satış faturası (Standart bakım ücretleri ve ek hizmet/malzeme kullanımları), cari bakiye takibi vb. cari işlemlerinin yanı sıra stok giriş-çıkışı, depo stok durumu ve hareketlerinin raporlanmasını sağlayabilirsiniz.

Huzurevi Programı Personel Modülü

Huzurevi Programı Personel Modülü

Personel modülü ile personelinizin tüm bilgilerini saklayabilirsiniz. Departman ve görevini belirleyerek yazılım tarafından ilgili noktalarda otomatik ilişkilendirilmesini sağlayın.Çalışma takvimlerinizi kat, oda ve vardiya bazında oluşturabilirsiniz.

TOPLU TEDAVİ & BAKIM İŞLEMİ

TOPLU TEDAVİ & BAKIM İŞLEMİ

NE GİBİ AVANTAJLARI VAR? Öncelikle bahsedilmesi gereken ve öne çıkan temel özelliklerden biri olan bu sekme, ilaçların, tedavi ve bakımların uygulanması noktasında kolaylıkla görüntüleme ve onaylama işlemi yapılmasını sağlar. ZAMAN HEPİMİZ İÇİN ÖNEMLİ Zorluk oluşturabilecek şeylerden biri de yapılan işlemlerin anlık olarak işaretlemesini yapmaktır. Bu alanda amaç zamandan tasarruf edip, diğer yapılması gereken işlere daha fazla zaman ayırabilmektir. Gün içerinde yaptığınız ve onaylanması gereken tüm işlemlerin gün sonunda veya daha sonraki bir vakitte işaretleme yapılabilir durumda olması sizlere bu kolaylığı sağlamaktadır.


Geriatri Huzurevi Yaşlı Bakım Bilgi Yönetim Sistemi Diğer Özellikler

 • Huzurevi Programı Kabul Komisyonu (Katılımcılar için taslak oluşturun, her komisyon için katılımcı seçmek zorunda kalmayın!),
 • Huzurevi Programı Sosyal inceleme (Sosyal servis sorumlunuz, yapılacak sosyal incelemeleri personele atama yapsın. Geriye dönük hangi personele hangi dosyalar atanmış, ne kadar bekletilmiş, ne zaman tamamlanmış soruları cevaplansın.),
 • Huzurevi Programı Oda yerleşimleri (Sakinlerinizin huzurevi bazında tüm oda değişimlerini takip edin. Ayrıca 'Kalıcı' ve 'Geçici' yerleşim seçeneklerini kullanarak, ihtiyaç olması durumunda sakinin odasından çıkış yapmadan, ikinci bir odaya geçici yerleştirin),
 • Huzurevi Programı Oda talep (Sakinlerinizin oda taleplerini kayıt altına alın. Talep kaydı bina, kat, oda tipi veya oda bazlı kayıt altına alınabilir.)
 • Huzurevi Programı Birim değişimleri (Dinç, bakım gibi oluşturduğunuz birimler arasında değişimleri gerçekleştirin. Kişi ne zaman bakım birimine geçti, ne zaman geri döndü gibi sorulanız da yanıt bulsun),
 • Huzurevi Programı İzin takibi (İzin türleri ile sakinlerinizin izin bilgilerini kayıt altına alın. Ayrıca kota belirleyerek sakinlerinizin dışarıda kalma süresini belirleyin),
 • Huzurevi Programı Etkinlikler,
 • Huzurevi Programı Tedavi/Bakım Planı & Uygulamaları (Geriatrik bakım alan sakinlerinizin bakım planlarını iki tarih arası, periyot-saat ve uygulanacak bakımları seçerek oluşturun. Uygulama ekranından sakin için uygulanmış, uygulanacak bakımları, bir bakımın hangi personel tarafından uygulandığını (Personel çalışma takviminde sakinin bulunduğu kat veya oda'da görevli personel atanır.) görebilirsiniz)

  Cari stok modülü kullanmanız durumunda bakım'ı paket fiyatı ile sakine fatura edebilir, bakımda tanımlı alt malzeme bazında fatura edebilir, herhangi bir faturalandırma yapmadan stok düşümü yapabilirsiniz. Bakım sırasında ek malzeme kullanımlarını da bakıma özel olarak ekleyebilirsiniz.

 • Huzurevi Programı İlaç Order & Takibi (Geriatrik bakım alan sakinleriniz için periyot-saat seçimi ve ilaç kutu bitimine göre veya belirli bir bitiş tarihi girerek ilaç order oluşturun. İlacın verilip verilmeme durumunu güncelleyin ve takip edin. Vardiya ve sakinin kat odasına göre ilacı veren personeli görebilirsiniz.)

  Cari stok modülü kullanmanız durumunda verdiğiniz ilaçlar sakinin ilaç depo stoğundan otomatik düşsün. Sakinin ilaç stoğunda verilen ilaçtan yeteri kadar bulunmuyorsa farklı depo seçimi yaparak, ana deponuz'dan veya farklı bir sakinden ilgili ilacı borçlandırabilirsiniz.)

 • TOPLU TEDAVİ & BAKIM İŞLEMİ Öncelikle bahsedilmesi gereken ve öne çıkan temel özelliklerden biri olan bu sekme, ilaçların, tedavi ve bakımların uygulanması noktasında kolaylıkla görüntüleme ve onaylama işlemi yapılmasını sağlar.