Muayene Bilgi Yönetim Sistemi

MBYS Programı ile Özel Muayenehane ve estetik kliniklerinizde randevularınızı yönetebilir, sağlık turizmi teşvik gereksinimlerini karşılayabilir, E-Nabız ve USS entegrasyonunuzu sağlayabilirsiniz.

Muayene Bilgi Yönetim Sistemi (MBYS) Nedir?

(MBYS) Muayene Bilgi Yönetim Sistemi muayenehane ve kliniğinize tedavi olmak için gelen hastaların tüm tanı, tedavi ve teşhis bilgilerini kolayca kaydedebileceğiniz ve e-reçete oluşturabileceğiniz bir uygulamadır. İşinize değer, bilginize güven katan anlayışımızla tüm hastalarınızın kişisel verileri sizin kontrolünüz altında kalır. Sistemdeki kayıtlı bilgilere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Muayene Bilgi Yönetim Sistemi Öne Çıkan Özellikleri

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

Sağlık Bakanlığının Akredite etmiş olduğu Muayene Bilgi Sistemleri geliştirmeye yetkili olan firmaların listesine http://kayittescil.saglik.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

RANDEVU PLANLAMA

RANDEVU PLANLAMA

Hastalarınıza randevu verebilir bu randevuları kullanıcı doktorların her biri için kendi sayfalarında görebilirsiniz. Randevu ekranında Randevularınızı Raporlayabilir hangi tarihte kimlere randevularınız olduğunu listeleye bilir ve dökümünü alabilirsiniz. Kendi Ajandanızı oluşturabilirsiniz.

Bilgi Güvenliği

Bilgi Güvenliği

İşinize değer, bilginize güven katan anlayışımızla tüm hastalarınızın kişisel verileri sizin kontrolünüz altında kalır.

E-İMZANIZI TÜBİTAK ONAYLI BİR ŞEKİLDE GÜVENLE KULLANIN

E-İMZANIZI TÜBİTAK ONAYLI BİR ŞEKİLDE GÜVENLE KULLANIN

TÜBİTAK’ın bir kuruluşu olan Kamu Sertifikasyon Merkezi’nin E-imza entegrasyonunun doğru ve güvenilir bir şekilde yapılmış olduğunu belirten Elektronik İmza Uyum Sertifikası KALEMZEN YAZILIM DONANIM MÜH. DAN. BİLG. İLETİŞİM TELE. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından alınmıştır. E-imzanızı herhangi bir endişe duymadan güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

E-REÇETENİZİ SGK'YA GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GÖNDERİN

E-REÇETENİZİ SGK'YA GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GÖNDERİN

Yazmış olduğunuz reçeteyi e-imzanız ile kolay ve güvenli bir şekilde SGK'ya gönderebilirsiniz.

E-Nabız, USS Entegrasyonu

E-Nabız, USS Entegrasyonu

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ayakta Teşhis ve Tedavi Yapılan Özel Sağlık Kuruluşları Dairesi Başkanlığının Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemine Firmamız Entegre olup istediğiniz verileri MBYS üzerinden USS,E-Nabız sistemine hasta kayıtlarınızı gönderebilirsiniz.

BİZ HEP YANINIZDAYIZ

BİZ HEP YANINIZDAYIZ

Bize ihtiyacınız olduğunda telefon , e-posta , sosyal medya gibi araçlarla biz hep sizin yanınızdayız. Destek ekibimiz yardım çağrınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturarak işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Muayene Bilgi Yönetim Sistemi Diğer Özellikler

  • SMS Özelliği
  • E-Reçete Özelliği