Evde Sağlık Hizmetleri Bilgi Yönetim Sistemi

Evde Sağlık Hizmetleri Bilgi Yönetim Programı ile Belediyenize bağlı Sağlık İşleri Müdürlüklerinin kaliteli sağlık hizmeti üretebilmek için gerekli bilgi ve verilere kolay ve hızlı ulaşılmasını sağlar. Bilgi üretiminin standart yöntemlerle gerçekleştirilmesi, üretilen bilgiden en üst düzeyde yararlanılmasına olanak verir.

Evde Sağlık Hizmetleri Bilgi Yönetim Sistemi Öne Çıkan Özellikleri

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

Sağlık Bakanlığının Akredite etmiş olduğu Kurum Hekimliği Bilgi Sistemi geliştirmeye yetkili olan firmaların listesine http://kayittescil.saglik.gov.tr/TR,30991/aktif-isbs-listesi.html adresinden ulaşabilirsiniz.

BİLİŞİM ALTYAPI ENTEGRASYONU

BİLİŞİM ALTYAPI ENTEGRASYONU

Kurumunuzda mevcut olan bilişim altyapınıza (domain , ağ , işletim sistemi vb) uygun olarak entegrasyon sürecinin planlanarak uygulamaya geçirilmesi sağlanır.

YERİNDE EĞİTİM

YERİNDE EĞİTİM

Kurumlara özel olarak verilen yerinde eğitim hizmeti ile çalışanlarınızın uygulamaya en kısa sürede adapte olmaları sağlanır.

KURULUM VE YAPILANDIRMA HİZMETİ

KURULUM VE YAPILANDIRMA HİZMETİ

Kurumlara özel olarak kurulum işlemleri deneyimli çalışanlarımız tarafından kurumsal bilgi işlem alt yapınıza en uygun şekilde yapılır.

BİLGİ GÜVENLİĞİ

BİLGİ GÜVENLİĞİ

İşinize değer, bilginize güven katan anlayışımızla tüm hastalarınızın kişisel verileri sizin kontrolünüz altında kalır.

RANDEVU PLANLAMA

RANDEVU PLANLAMA

Hastalarınıza randevu verebilir ,Sıralı randevu oluşturabilir, bu randevuları kullanıcı doktorların her biri için kendi sayfalarında görebilirsiniz. Randevu ekranında Randevularınızı Raporlayabilir hangi tarihte kimlere randevularınız olduğunu listeleye bilir ve dökümünü alabilirsiniz. Kendi Ajandanızı oluşturabilirsiniz.

MOBİL UYUMLULUK

MOBİL UYUMLULUK

Evde Hasta Bakımı Yönetim Sistemi, mobil uyumluluk sağlar. Hem web tabanlı platforma bilgisayarlarınızdan erişebilir hem de mobil cihazlarınızdan (akıllı telefonlar, tabletler) kolayca kullanabilirsiniz. Bu sayede, saha ekiplerinizin ve komuta merkezinizin her zaman ve her yerden sistem üzerinde etkili bir şekilde çalışmasını sağlar.


Evde Sağlık Hizmetleri Bilgi Yönetim Sistemi Diğer Özellikler

  • Evde sağlık hizmeti verdiğiniz Hastanın sisteme kaydından itibaren tedavi işlemleri dahil kayıt altına alınabilir. Hasta Kayıt, Hasta Sevk Listesi, Randevu Listesi, Tedavi Listesinden oluşur.
  • Hasta Başvuruları bu kısımdan yapılmaktadır. Hasta ilk defa başvuru yapmış ise T.C kimlik No ile Mernis sistemi üzerinden sorgulanır ve gerekli hasta bilgileri ekrana gelir. Hasta Sevk Listesi; Başvurusu alınmış hastalar bu havuza düşer. Buradan İstenilen kuruma sevk edilebilir.
  • Gerekli kuruma sevki yapılmış hastalar bu ajanda üzerinde listelenir. İstenilen tarihe randevusu verilir. Buradan sistem üzerinde hastaya girilmiş tüm verilere ulaşılabilir. Randevusu yaklaşan hastalar Randevu Uyarı Ekranından görülebilir ve her sistem açıldığında kullanıcı uyarılır.
  • Tedavisi Listesi; Randevusu verilen tüm hastalar buradan görüntülenir. Tedavi formu ve değerlendirme formu buradan doldurulabilir ve hasta tedavisi sonlandırılabilir.
  • Evde Sağlık Hizmeti verilen hastalara ait jpeg, exel, Pdf vb.. dokümanları hasta bazlı dosyasında arşivleyebilir dilediğiniz zaman bu bilgilere ulaşabilirsiniz.
  • Evde Sağlık Hizmetleri Bilgi Yönetim Programı ,Sistem 100% Web tabanlı olup internet ağının olduğu her yerden rahatlıkla erişilebilir bir sistemdir.
  • Cari Stok Takibi E-Fatura Cari stok modülü kullanmanız durumunda bakım'ı paket fiyatı ile fatura edebilir, bakımda tanımlı alt malzeme bazında fatura edebilir, herhangi bir faturalandırma yapmadan stok düşümü yapabilirsiniz. Bakım sırasında ek malzeme kullanımlarını da bakıma özel olarak ekleyebilirsiniz.